Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Stypendia Burmistrza przyznane

Przedstawiamy listę osób, którym Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel przyznał stypendia finansowane w ramach lokalnego programu wspierania edukacji w formie stypendiów za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe dla uczniów będących stałymi mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego na I semestr roku szkolnego 2018/2019.

I. Uczniowie szkół gimnazjalnych (za wyniki w nauce):

  1. Benedykcińska Julia,
  2. Borkowski Bartosz,
  3. Brach Julia,
  4. Bronowski Jakub,
  5. Chojnowska Róża,
  6. Deneka Anna,
  7. Dolak Paweł,
  8. Drąg Marta,
  9. Gardzielewska Kornelia,
  10. Ginter Jakub,
  11. Gryszko Jędrzej,
  12. Golińska Ksenia,
  13. Ignaczewski Marceli,
  14. Krawisz Bartłomiej,
  15. Kruczkowski Michał,
  16. Kruk Dominika,
  17. Lenz Julia,
  18. Lewandowska Weronika,
  19. Lewandowski Maksymilian,
  20. Matejuk Weronika,
  21. Michalski Kacper,
  22. Młodzikowska Julia,
  23. Modrzyńska Julia,
  24. Moskwa Jakub,
  25. Nehring Anna,
  26. Niedziela Konrad,
  27. Nowaczyk Patrycja,
  28. Obernikowicz Konrad,
  29. Ortman Filip,
  30. Pastuszek Oliwia,
  31. Rochowicz Karolina,
  32. Romaniecka Nadia,
  33. Rybarczyk Maciej,
  34. Rychert Karolina,
  35. Sabała Klaudia,
  36. Sapieja Bartłomiej,
  37. Skoczylas Wiktoria,
  38. Senejko Zuzanna,
  39. Solecka Ewa,
  40. Stacewicz Oliwia,
  41. Stęsicki Maciej,
  42. Stochowicz Agata,
  43. Sutkowska Weronika,
  44. Sychta Magdalena,
  45. Symonowicz Karol,
  46. Ślozowski Jeremi,
  47. Ślusarz Konrad,
  48. Wiącek Martyna,
  49. Wołek Weronika,
  50. Zacharzewski Michał,
  51. Zielińska Zofia,
  52. Zwerchowska Małgorzata,
  53. Zwoliński Bartosz,
  54. Żabicka Zuzanna;

II. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (za wyniki w nauce):

  1. Bilicka Aleksandra,
  2. Brzozowska Paulina,
  3. Chojnowski Szczepan,
  4. Idźkowska Patrycja,
  5. Kasak Miłosz,
  6. Leszek Oliwia,
  7. Marzec Małgorzata,
  8. Niciejewski Karol,
  9. Olendzka Zuzanna,
  10. Pastuszka Bartłomiej,
  11. Reszka Adrian,
  12. Robaczewski Jakub,
  13. Rudaś Zuzanna,
  14. Rutkowska Agata,
  15. Rutkowski Paweł,
  16. Skoczylas Alicja,
  17. Smeja Maciej,
  18. Śliwa Anna,
  19. Warda Magdalena,
  20. Włodarczyk Anna,
  21. Żarski Karol;

III. Uczniowie szkół gimnazjalnych (za osiągnięcia sportowe):

  1. Birunt Jakub,
  2. Brylowski Bartosz,
  3. Bugajewski Hubert,
  4. Gebert Daria,
  5. Pułkotycka Karolina,
  6. Siemko Natalia;

IV. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (za osiągnięcia sportowe):

  1. Borsuk Anna,
  2. Domel Kinga,
  3. Kraska Weronika,
  4. Kuczmańska Patrycja,
  5. Panasewicz Wiktoria,
  6. Sztejter Jakub,
  7. Żurawska Nikola.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Jednocześnie zapraszamy na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbędzie się 15 października 2018 r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim.

drukuj (Stypendia Burmistrza przyznane)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E