Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Konsultacje projektu uchwały Rady Miasta

Konsultacje projektu uchwały Rady Miasta Pruszcz Gdański w sprawie określenia regulaminu otwartego konkursu ofert oraz kryteriów wyboru ofert na realizację zadania publicznego polegającego na zapewnieniu możliwości korzystania z wychowania przedszkolnego w niepublicznych przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w niepublicznych szkołach podstawowych i niepublicznych innych formach wychowania przedszkolnego w Gminie Miejskiej Pruszcz Gdański http://www.pruszcz-gdanski.pl.

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, działające na terenie Miasta Pruszcz Gdański, których przedmiotem działalności statutowej są zadania w zakresie wychowania przedszkolnego, do konsultacji projektu uchwały Rady Miasta Pruszcz Gdański  w sprawie określenia regulaminu otwartego konkursu ofert oraz kryteriów wyboru ofert na realizację zadania publicznego polegającego na zapewnieniu możliwości korzystania z wychowania przedszkolnego w niepublicznych przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w niepublicznych szkołach podstawowych  i niepublicznych innych formach wychowania przedszkolnego w Gminie Miejskiej Pruszcz Gdański.

Uwagi i opinie należy przekazać w formie pisemnej (na formularzu konsultacji) – w wersji papierowej lub elektronicznej do Urzędu Miasta Pruszcz Gdański, ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański (pokój 13, e-mail: oswiata@pruszcz-gdanski.pl ), w terminie do 5 czerwca 2018 r. (liczy się data wpłynięcia uwag do urzędu).

Informacja o konsultacjach została zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Pruszcz Gdański i na stronie internetowej www.pruszcz-gdanski.pl.

drukuj (Konsultacje projektu uchwały Rady Miasta)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E