Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Stypendia Burmistrza przyznane

Przedstawiamy listę osób, którym Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel przyznał stypendia finansowane w ramach lokalnego programu wspierania edukacji w formie stypendiów za wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe dla uczniów będących stałymi mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego na II semestr roku szkolnego 2017/2018:

1. Uczniowie klas gimnazjalnych (za wyniki w nauce):

  1. Brach Julia,
  2. Bronowski Jakub,
  3. Chojnowska Róża,
  4. Deneka Anna,
  5. Drąg Marta,
  6. Gardzielewska Kornelia,
  7. Ginter Jakub,
  8. Ignaczewski Marceli,
  9. Krawisz Bartłomiej,
  10. Kruk Dominika,
  11. Lewandowska Weronika,
  12. Matejuk Weronika,
  13. Młodzikowska Julia,
  14. Moskwa Jakub,
  15. Nowaczyk Patrycja,
  16. Obernikowicz Konrad,
  17. Ortman Filip,
  18. Rochowicz Karolina,
  19. Romaniecka Nadia,
  20. Rybarczyk Maciej,
  21. Skoczylas Wiktoria,
  22. Solecka Ewa,
  23. Sychta Magdalena,
  24. Symonowicz Karol,
  25. Ślozowski Jeremi,
  26. Ślusarz Konrad,
  27. Wiącek Martyna,
  28. Wisłocka Julia,
  29. Wołek Weronika,
  30. Zacharzewski Michał,
  31. Zielińska Zofia,
  32. Zwoliński Bartosz;

2. Uczniowie klas ponadgimnazjalnych (za wyniki w nauce):

  1. Bilicka Aleksandra,
  2. Brzozowska Paulina,
  3. Chojnowski Szczepan,
  4. Durawa Piotr,
  5. Gebert Dawid,
  6. Goździak Natalia,
  7. Grubba Jan,
  8. Idźkowska Patrycja,
  9. Kasak Miłosz,
  10. Kasprzyk Martyna,
  11. Kaszubowska Aleksandra,
  12. Leszek Oliwia,
  13. Łepkowski Krzysztof,
  14. Olendzka Zuzanna,
  15. Pastuszka Bartłomiej,
  16. Patyk Julia,
  17. Radecka Michalina,
  18. Reszka Adrian,
  19. Robaczewski Jakub,
  20. Rudaś Marta,
  21. Rudaś Zuzanna,
  22. Rybak Olga,
  23. Skoczylas Alicja,
  24. Smeja Maciej,
  25. Solska Klaudia,
  26. Szafrański Krzysztof,
  27. Włodarczyk Anna,
  28. Zawalski Maciej;

3. Uczniowie klas gimnazjalnych (za osiągnięcia sportowe):

  1. Birunt Jakub,
  2. Brylowski Bartosz,
  3. Bugajewski Hubert,
  4. Gebert Daria,
  5. Kaliński Jan,
  6. Pułkotycka Karolina,
  7. Siemko Natalia;

4. Uczniowie klas ponadgimnazjalnych (za osiągnięcia sportowe):

  1. Borsuk Aleksandra,
  2. Cichoń Martyna,
  3. Czerwiński Przemysław,
  4. Kraska Weronika,
  5. Kuczmańska Patrycja,
  6. Ławniczak Aleksandra,
  7. Pachulczak Agnieszka,
  8. Rutkowska Agata,
  9. Szadkowska Aleksandra,
  10. Sztejter Jakub,
  11. Śliwiński Paweł,
  12. Żurawska Nikola.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Jednocześnie zapraszamy na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbędzie się 7 marca 2018 r. o godz. 17:00 w Urzędzie Miasta Pruszcz Gdański, przy ul. Grunwaldzkiej 20.

drukuj (Stypendia Burmistrza przyznane)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E