Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Stypendia Burmistrza przyznane

Przedstawiamy listę osób, którym Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel przyznał stypendia finansowane w ramach lokalnego programu wspierania edukacji w formie stypendiów za wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe dla uczniów będących stałymi mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego na II semestr roku szkolnego 2016/2017:

1. Uczniowie szkół gimnazjalnych:

  1. Bilicka Aleksandra,
  2. Bronowski Jakub,
  3. Bryła Filip,
  4. Buczek Justyna,
  5. Chojnowska Róża,
  6. Drąg Marta,
  7. Gardzielewska Kornelia,
  8. Goliński Gabriel,
  9. Gwizdowski Mikołaj,
  10. Idźkowska Patrycja,
  11. Kruk Dominika,
  12. Krzyżostanek Mateusz,
  13. Matejuk Weronika,
  14. Marcinkowski Piotr,
  15. Moskwa Jakub,
  16. Nowaczyk Patrycja,
  17. Obernikowicz Konrad,
  18. Ortman Filip,
  19. Romaniecka Nadia,
  20. Rudaś Zuzanna,
  21. Skoczylas Wiktoria,
  22. Smeja Maciej,
  23. Solecka Ewa,
  24. Stęsicki Maciej,
  25. Sychta Magdalena,
  26. Symonowicz Karol,
  27. Ślusarz Konrad,
  28. Wiącek Martyna,
  29. Włodarczyk Anna,
  30. Wołek Weronika,
  31. Zduńczyk Tomasz,
  32. Zielińska Zofia,
  33. Zwoliński Bartosz,
  34. Birunt Jakub,
  35. Borsuk Aleksandra,
  36. Brylowski Bartosz,
  37. Bugajewski Hubert,
  38. Cichoń Martyna,
  39. Domel Kinga,
  40. Gebert Daria,
  41. Kaliński Jan,
  42. Kania Antoni,
  43. Kuczmańska Patrycja,
  44. Pachulczak Agnieszka,
  45. Panasewicz Wiktoria,
  46. Pułkotycka Karolina,
  47. Rutkowska Agata,
  48. Siemko Natalia,
  49. Zielińska Wiktoria,
  50. Żurawska Nikola;

2. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Borsuk Adam,
  2. Gebler Szymon,
  3. Goździak Natalia,
  4. Grubba Jan,
  5. Kasprzyk Martyna,
  6. Leszek Oliwia,
  7. Łepkowski Krzysztof,
  8. Nowak Klaudia,
  9. Orzechowska Karolina,
  10. Patalon Julia,
  11. Patyk Julia,
  12. Richert Piotr,
  13. Robaczewski Jakub,
  14. Rogowska Monika,
  15. Rudaś Marta,
  16. Rybak Olga,
  17. Sarnowski Michał,
  18. Sieniawska Dominika,
  19. Solska Klaudia,
  20. Szafrański Krzysztof,
  21. Sledz Paweł,
  22. Czerwiński Przemysław,
  23. Falkiewicz Jacek,
  24. Karnath Jakub,
  25. Kraska Weronika,
  26. Kuba Patrycja,
  27. Ławniczak Aleksandra,
  28. Nankiewicz Aleksandra,
  29. Schulte-Noelle Julia,
  30. Szadkowska Aleksandra,
  31. Śliwińska Agnieszka,
  32. Śliwiński Paweł,
  33. Tchórzewski Cezary.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbędzie się 27 lutego 2017 r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim !!!

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E