Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Konkurs plastyczny na kartki okolicznościowe

Urząd Miasta Pruszcz Gdański ogłosił konkurs plastyczny na kartki: bożonarodzeniową, wielkanocną i z okazji Dni Pruszcza Gdańskiego.

Beneficjentami konkursu są wszystkie szkoły podstawowe kl. IV - VI i gimnazjalne z terenu Pruszcza Gdańskiego, dla których Gmina Miejska Pruszcz Gdański jest organem prowadzącym. Celem konkursu jest promowanie młodych talentów plastycznych. Spośród zgłoszonych do konkursu prac, wyłonione zostaną najlepsze. Kartki, które zajmą pierwsze trzy miejsca w finale konkursu, będą oficjalnymi kartami miasta Pruszcz Gdański w 2017 roku. Prace konkursowe powinny zawierać elementy związane z miastem Pruszcz Gdański oraz powinny być wykonane taką techniką, która da się powielić. Zalecana jest technika malarska, rysunkowa lub komputerowa (wydruk na papierze dyplomowym). Format prac: A5 i A6.

Szkoły, które chcą wziąć udział w konkursie powinny przeprowadzić eliminacje wewnątrzszkolne  i do finału zgłosić maksimum 10 prac plastycznych. Prace, które wygrają eliminacje wewnątrzszkolne powinny być przesłane do organizatora  w wyznaczonym terminie, każda wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, na adres: Urząd Miasta 83-000 Pruszcz Gdański, ul. Grunwaldzka 20.

 

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E