Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Biblioteka Pedagogiczna w Pruszczu Gdańskim zaprasza w nowym roku akademickim

1 października rozpoczął się nowy rok akademicki, więc Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Pruszczu Gdańskim zaprasza osoby studiujące (i nie tylko) do swojej siedziby przy ul. Obrońców Pokoju 6.

Biblioteka specjalizuje się w gromadzeniu zbiorów głównie z zakresu nauk społecznych (pedagogika, psychologia, nauki polityczne, socjologia, prawo). Można też znaleźć prace z nauk humanistycznych, językoznawstwa, filozofii, historii, nauk  ścisłych w zakresie odpowiadającym treściom nauczanym w szkołach.

Najwięcej literatury gromadzonej jest pod kątem potrzeb nauczycieli, psychologów i pracowników socjalnych ale jest też bardzo dużo prac dotyczących historii najbliższego regionu – Pruszcza i powiatu gdańskiego.

Dla swoich czytelników biblioteka już czwarty rok z rzędu ma bardzo atrakcyjną ofertę: ponad 1000 darmowych e-booków z różnych dziedzin nauki, z których można skorzystać na domowym komputerze lub urządzeniu mobilnym. Czytelnicy, którzy korzystali z darmowych e-booków w poprzednim roku, prosimy o zgłoszenie się do biblioteki, celem odbioru aktualnych kodów dostępu.

Osoby, które jeszcze nie są czytelnikami biblioteki pedagogicznej a są zainteresowane darmowymi e-bookami – wystarczy, że zgłoszą się do biblioteki z dowodem osobistym.

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00, w soboty w godz. 8.00 – 15.00. Serdecznie zapraszamy!

  • Biblioteka Pedagogiczna w Pruszczu Gdańskim
    Biblioteka Pedagogiczna w Pruszczu Gdańskim

drukuj ()

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E