Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

X Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

22 kwietnia odbędą się w hali sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Pruszczu Gdańskim jubileuszowe X Targi Szkół Ponadgimnazjalnych dla uczniów naszego gimnazjum.

Corocznie bierze w nich udział ponad 20 szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego, a także przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych w Pruszczu Gdańskim, Młodzieżowego Centrum Kariery w Pruszczu Gdańskim i Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Gdańsku.

Targi są skierowane głównie do uczniów klas trzecich gimnazjum ZSO nr 1, aby poznali szeroką ofertę edukacyjną różnorodnych szkół, porozmawiali z przedstawicielami szkół (często są to absolwenci tutejszego gimnazjum), zastanowili się nad swoją dalszą drogą edukacyjną czy upewnili się w swoim wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

Uczniowie klas II także odwiedzają targi, aby już powoli mogli przymierzać się do planowania dalszej ścieżki edukacyjnej. Na to wydarzenie zapraszani są również rodzice trzecioklasistów. Dotychczasowe Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E