Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Stypendia Burmistrza przyznane

Przedstawiamy listę osób, którym Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel przyznał stypendia finansowane z Funduszu Burmistrza w ramach lokalnego programu wspierania edukacji w formie stypendiów za wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe dla uczniów będących stałymi mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego na I semestr roku szkolnego 2015/2016.

1. Uczniowie szkół gimnazjalnych:

  1. Bilicka Aleksandra,
  2. Bodnar Magdalena,
  3. Borsuk Adam,
  4. Deszczyński Wiktor,
  5. Filipczuk Wojciech,
  6. Grubba Jan,
  7. Gwizdowski Mikołaj,
  8. Hasiuk Karolina,
  9. Heyducka Oliwia,
  10. Idźkowska Patrycja,
  11. Janczewska Aleksandra,
  12. Kalinowska Aleksandra,
  13. Kasak Miłosz,
  14. Kasprzyk Martyna,
  15. Kaszubowska Aleksandra,
  16. Kołacz Weronika,
  17. Kruk Justyna,
  18. Łangowska Julia,
  19. Łangowska Patrycja,
  20. Łapińska Aleksandra,
  21. Łepkowski Krzysztof,
  22. Madejski Artur,
  23. Marcinkowski Piotr,
  24. Maruszewska Daria,
  25. Mączewski Jan,
  26. Miryn Paulina,
  27. Niedziela Barbara,
  28. Nogaj-Brzeska Magdalena,
  29. Nowaczyk Martyna,
  30. Nowak Klaudia,
  31. Patalon Julia,
  32. Patyk Julia,
  33. Przybysz Zofia,
  34. Radecka Michalina,
  35. Robaczewski Jakub,
  36. Rogowska Monika,
  37. Rudaś Marta,
  38. Rudaś Zuzanna,
  39. Rutkowska Agata,
  40. Rutkowski Paweł,
  41. Rybak Olga,
  42. Szafrański Krzysztof,
  43. Szurman Samuel,
  44. Śliwa Anna,
  45. Urbaniak Dominika,
  46. Wierzbicka Agnieszka,
  47. Artichowicz Wiktoria,
  48. Borsuk Aleksandra,
  49. Cichoń Martyna,
  50. Czerwiński Przemysław,
  51. Długozima Bartłomiej,
  52. Gołuński Michał,
  53. Kraska Weronika,
  54. Lewandowski Dawid,
  55. Nankiewicz Aleksandra,
  56. Parada Olaf,
  57. Reszka Adrian,
  58. Szadkowska Aleksandra,
  59. Śliwiński Paweł,
  60. Świercz Filip,
  61. Żurawska Nikola;

2. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Beyrowska Aleksandra,
  2. Bobrowski Wojciech,
  3. Boroń Paulina,
  4. Czarnecka Daria,
  5. Dumin Arkadiusz,
  6. Figoń Mateusz,
  7. Gebler Szymon,
  8. Kasprzyk Dominika,
  9. Kiedrowska Dagmara,
  10. Knopik Aleksandra,
  11. Kopiec Alicja,
  12. Krzysztoforski Dominik,
  13. Orzechowska Karolina,
  14. Podsiadło Izabela,
  15. Poterska Karolina,
  16. Sarnowski Michał,
  17. Sieniawska Dominika,
  18. Sledz Paweł,
  19. Solska Klaudia,
  20. Wolf Oliwier,
  21. Bojarski Jakub,
  22. Iwanowska Nikola,
  23. Karnath Jakub,
  24. Kuba Patrycja,
  25. Szlak Łukasz,
  26. Śledziewski Roland,
  27. Śliwińska Agnieszka,
  28. Tchórzewski Cezary.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbędzie się 27 października 2015 r. o godz. 17:30 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E