Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Stypendia Burmistrza i Starosty

Dziś i jutro w Pruszczu Gdańskim odbędą się uroczystości wręczeń stypendiów dla dzieci i mlodzieży, za wyniki w nauce i sporcie.

Uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, Janusza Wróbla odbędzie się dziś, 18 marca 2015 r. o godz. 16:00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. Miejskie stypendia przyznawane są w ramach lokalnego programu wspierania edukacji, za wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe dla uczniów będących stałymi mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego na II semestr roku szkolnego 2014/2015.


Jutro, 19 marca, o godzinie 14, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbędzie się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Gdańskiego, Stefana Skoniecznego. Stypendia otrzymają uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, mieszkańcy Powiatu Gdańskiego, którzy w semestrze I roku szkolnego 2014/2015 osiągnęli wysokie wyniki w nauce bądź w sporcie.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E