Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Chiński na Uniwersytecie III Wieku

Uniwersytet III Wieku Filia Pruszcz Gdański i Fundacja Pomocy Społecznej im. J. Beaumont w Pruszczu Gdańskim informują, że jeszcze do 10 lutego można zapisywać się na zajęcia w ramach semestru letniego 2014/2015.

Studentem GUTW może zostać każda osoba dorosła, powyżej 50 roku życia, która pragnie poszerzać własne umiejętności i wiedzę. - Pruszczańska filia GUTW koncentruje się na wspieraniu aktywności osób z terenu całego powiatu gdańskiego, choć obecnie jedynym samorządem wspierającym działania uniwersytetu jest miasto Pruszcz Gdański – mówi Prezes Elżbieta Urbanowicz. – Rozmawiamy z nowymi władzami powiatu, mając nadzieję, że we wsparcie uniwersytetu włączą się także włodarze innych gmin, których mieszkańcy stanowią znaczną część naszej społeczności.

W ramach zajęć pruszczańskiej filii GUTW prowadzona jest nauka języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, a także chińskiego. Odbywają się zajęcia komputerowe, różne formy gimnastyki, zajęcia na basenie, nordic walking, zajęcia z psychologii, malarstwa, fotografii cyfrowej. Prowadzone są zajęcia na basenie i szkoła tańca. Z zajęć korzysta obecnie 270 osób.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E