Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Stypendia Burmistrza przyznane

Przedstawiamy listę osób, którym Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel przyznał stypendia finansowane z Funduszu Burmistrza w ramach lokalnego programu wspierania edukacji w formie stypendiów za wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe dla uczniów będących stałymi mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego na I semestr roku szkolnego 2014/2015:

1. Uczniowie szkół gimnazjalnych:

  1. Beyrowska Aleksandra,
  2. Borsuk Adam,
  3. Dak Tomasz,
  4. Dobbek Oliwia,
  5. Gebler Szymon,
  6. Goliński Sergiusz,
  7. Grubba Jan,
  8. Hasiuk Karolina,
  9. Kasak Miłosz,
  10. Kasak Szymon,
  11. Kasprzyk Martyna,
  12. Kaszubowska Aleksandra,
  13. Kruk Justyna,
  14. Lange Oliwia,
  15. Łangowska Patrycja,
  16. Łepkowski Krzysztof,
  17. Niedziela Barbara,
  18. Nogaj-Brzeska Magdalena,
  19. NowaczykMartyna,
  20. Nowak Klaudia,
  21. Orzłowska Monika,
  22. Patalon Julia,
  23. Radecka Michalina,
  24. Robaczewski Jakub,
  25. Rudaś Marta,
  26. Rybak Olga,
  27. Sieniawska Dominika,
  28. Solska Klaudia,
  29. Szarmach Katarzyna,
  30. Szafrański Krzysztof,
  31. Szurman Samuel,
  32. Śliwa Anna,
  33. Śliwińska Agnieszka,
  34. Urbaniak Dominika,
  35. Wiącek Magdalena,
  36. Brach Dominik,
  37. Chmulak Karol,
  38. Czerwiński Przemysław,
  39. Dąbrowski Kacper,
  40. Gołuński Michał,
  41. Karnath Jakub,
  42. Kmiecik Kamil,
  43. Kraska Weronika,
  44. Kuba Patrycja,
  45. Nankiewicz Aleksandra,
  46. Perekitko Karolina,
  47. Schulte-Noelle Julia,
  48. Szadkowska Aleksandra,
  49. Szlak Łukasz,
  50. Śliwiński Paweł,
  51. Świech Maciej,
  52. Świercz Filip,
  53. Tchórzewski Cezary,
  54. Żubrowski Jakub.

2. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Boroń Paulina,
  2. Czebiołko Izabela,
  3. Dumin Arkadiusz,
  4. Kaczmarska Kamila,
  5. Kasprzyk Dominika,
  6. Kiedrowska Dagmara,
  7. Knopik Aleksandra,
  8. Kopiec Alicja,
  9. Kuś Dominika,
  10. Lewandowski Tomasz,
  11. Mich Alicja,
  12. Mikicki Jan,
  13. Miryn Justyna,
  14. Poterska Karolina,
  15. Sarnowski Michał,
  16. Sledz Paweł,
  17. Solska Daria,
  18. Stolecka Kamila,
  19. Szerszenowicz Daniel,
  20. Ścisłowska Daria,
  21. Bojarski Jakub.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbędzie się 29 października 2014 r. o godz. 16:00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E