Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Reklama

inwestycje
Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych sp. z o.o.

Treść strony

Spotkanie Przedsiębiorców 2020

12 lutego 2020 roku w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim odbyło się coroczne Spotkanie Przedsiębiorców, mające na celu prezentację działań miasta w strefie inwestycyjnej i integrację środowiska biznesu.

Gospodarzami wydarzenia byli: Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel, Przewodnicząca Rady Miasta Małgorzata Czarnecka-Szafrańska oraz Przewodniczący Oddziału Pracodawców Pomorza w Pruszczu Gdańskim Andrzej Pastuszka. Podczas spotkania zebrali się przedstawiciele biznesu, władz samorządowych oraz organizacji gospodarczych.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich zebranych przez organizatorów wydarzenia. Burmistrz Pruszcza Gdańskiego w swoim przemówieniu przedstawił założenia budżetu oraz plan inwestycyjny miasta na rok 2020. Jako kolejny głos zabrał Pan Andrzej Pastuszka podsumowując działalność lokalnej przedsiębiorczości w minionym roku 2019 oraz opowiedział o dalszych perspektywach rozwoju w tym zakresie.

W dalszej części spotkania głos zabrali:

- Senator Ryszard Świlski życząc przedsiębiorcom udanego roku gospodarczego,
- Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim Jacek Wegner oraz Dyrektor Oddziału PKO Bank Polski w Pruszczu Gdańskim Alicja Maciejewska prezentując ofertę banków i zachęcając do korzystania z ich usług,
- Kierownik Projektu „Invest in Pomerania 2020” Agencji Rozwoju Pomorza Maciej Silarski przybliżył temat naboru wniosków o udzielenie grantu w formie pomocy zwrotnej na realizację projektów polegających na przygotowaniu, w tym uzbrojeniu, terenów inwestycyjnych,
- Przedstawiciel Regionalny Trójmiasto Francusko-Polska Izba Gospodarcza Aldona Długokięcka-Kałuża zaprosiła zebranych do kontaktu i współpracy przy rozwoju działalności na rynku francuskim.

fot. M. Siwowski
fot. R. Gucwa

drukuj (Spotkanie Przedsiębiorców 2020)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E