Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Rekrutacja na Targi SIAL w Chinach 2017 – przedłużona do 12 kwietnia br.

Jeszcze do 12 kwietnia br. przedsiębiorcy z branży spożywczej mogą zgłosić się do udziału w targach SIAL China, które odbędą się w dniach 17-19 maja 2017.
Targi SIAL China 2017 to m.in. 3.200 wystawców z 67 krajów, którzy zaprezentują swoją ofertę na ok. 150 tys. m2 powierzchni wystawienniczej. To także największe azjatyckie targi spożywcze, na których wystawcy prezentują najnowsze produkty żywnościowe i bieżące trendy w tym przemyśle. Wystawie towarzyszyć będzie szeroka obsługa medialna. Impreza SIAL China należy do siedmiu najważniejszych wydarzeń tego typu na świecie. W roku 2016 ok. 3 tys wystawców zaprezentowało 21 grup produktowych. Z roku na rok rośnie liczba wystawców i powierzchnia wystawiennicza.

Celem wyjazdu do Chin w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy realizowanego w konsorcjum, którego liderem jest Agencję Rozwoju Pomorza, jest promocja gospodarcza naszego regionu oraz pokazanie potencjału przedsiębiorstw z branży spożywczej. W ramach wyjazdu i prezentacji na wspólnym stoisku naszego województwa firmy mogą skorzystać z oferty dofinansowania takich kosztów jak m.in. wstęp na targi, przelot, zakwaterowanie, koszty wyrobienia wizy i ubezpieczenia osobowego.

Ponadto przedsiębiorcy zyskają możliwość zamieszczenia informacji o swojej firmie w targowym folderze informacyjnym, a także nie będą musieli ponosić opłat targowych, ponieważ zostanie to również zapewnione
w ramach projektu. Co najważniejsze, biorąc udział w wyjeździe, firmy mają możliwość ekspozycji na wspólnym stoisku regionu pomorskiego.  Koszt udziału w targach dla jednego przedsiębiorcy wynosi 20 tys. pln, ale dzięki dofinansowaniu w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy, firma poniesie tylko niewielki wkład własny.

Do udziału zgłaszać się mogą mikro, mali lub średni przedsiębiorcy posiadający siedzibę i prowadzący działalność na terenie naszego województwa.
Szczegółowe informacje, dokumenty i formularz zgłoszeniowy: www.brokereksportowy.pl zakładka „Jak skorzystać/Targi/ SIAL China 2017”

Kontakt:
Agencja Rozwoju Pomorza, Anna Jafra, e-mail: anna.jafra@arp.gda.pl, tel. 58 32 33 235

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E