Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Forum Przedsiębiorstw - trwa rekrutacja na bezpłatną konferencję dla MSP w PPNT w Gdyni

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na Forum Przedsiębiorstw, jedną z największych konferencji kierowanych do firm z sektora MSP na Pomorzu.  W tym roku Forum odbędzie się 11 maja 2016 w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tegoroczne wydarzenie otworzy dyskusja ekspertów, którzy skomentują bieżące wydarzenia i trendy w gospodarce wpływające na działalność firm z sektora MSP. Temat podejmą ekonomiści czołowych instytucji finansowych  takich  jak: BZ WBK, X-Trade Brokers, Grant Thornton, Open Finance oraz przedstawiciel firmy Microsoft.

W programie ciekawe prelekcje, panele dyskusyjne i warsztaty skupiające się na zagadnieniach z zakresu zarządzania, nowych technologii oraz finansów. Proponujemy m.in. temat realizacji strategicznych celów firmy poprzez skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi. Specjaliści IT zaprezentują praktyczne rozwiązania dla firm z sektora MSP związane np. z utrzymaniem ciągłości działań systemów IT,  ochrony danych, koncepcją hybrydowego IT i jego wartości dla klientów czy nowoczesne rozwiązania dotyczące outsourcingu IT. W zakresie finansów będzie można zapoznać się z tematyką dotacji unijnych na innowacje, a także finansowania działalności firm. Prelegenci zwrócą uwagę na biurokratyczne bariery rozwoju polskiej przedsiębiorczości czy wymagania związane z kontrolą podatkową firm. Konferencja poza treściami merytorycznymi oraz możliwością pracy warsztatowej stwarza też przestrzeń do wymiany doświadczeń.

Atrakcyjność wydarzenia potwierdza fakt, iż co roku przyciąga ono ponad 300 osób. Aktualne Forum wzbogacimy o nowe treści dzięki Partnerom z dużym zasobem specjalistycznej wiedzy i ofertą dla firm tj. Microsoft, Dell, BZ WBK, IQ.pl, Grant Thornton, X-Trade Brokers i Open Finance.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki, Trójmiasto.pl, eGospodarka.pl oraz magazyn Express Biznesu

Udział w Forum Przedsiębiorstw jest bezpłatny. Więcej informacji www.forumprzedsiebiorstw.pl  oraz na Facebooku „Forum Przedsiębiorstw”
Linki: Program Forum Przedsiębiorstw oraz Formularz zgłoszeniowy

  • Forum Przedsiębiorstw 2016
    Forum Przedsiębiorstw 2016

Program Forum Przedsiębiorstw

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E