Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Rekrutacja - X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości

Trwa rekrutacja na X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, 21 maja 2015 r., PPNT, Gdynia

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza do udziału w Pomorskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 21 maja 2015 r. w Pomorskim Parku Naukowo –Technologicznym w Gdyni. W pierwszej części Forum zaprezentowane zostaną możliwości finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie UE 2014-2020, zasady dofinansowanie projektów inwestycyjnych i eksportowych, badawczo-rozwojowych oraz podnoszących kwalifikacje i kompetencje  pracowników.

W drugiej części odbędą się warsztaty w czterech blokach tematycznych dotyczących między in. Zarządzania personelem, zakładania i rozwijania działalności gospodarczej, możliwości : Zasoby Ludzkie, Działalność Eksportowa , Start-up, Praktyki CSR.

Sesja główna FORUM poświęcona będzie Finansowaniu działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014 – 2020. Przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za realizację i wdrażanie programów UE, pokażą na jakie środki z UE mogą liczyć przedsiębiorcy prowadzący działalność w naszym regionie.
Prezentowane obszary wspierania przedsiębiorstw: Inwestycje i eksport, Badania i rozwój, Rozwój kompetencji.

  • W ramach modułu „Zasoby ludzkie” odbędą się trzy warsztaty: „Współpraca firmy z HR Partnerem czy samodzielny HR w firmie?”, „Samodzielne wykorzystanie narzędzi HR w ocenie pracowników” i „Narzędzia do rozwoju kompetencji firmy”
  • W module „Start-Up” odbędzie się dwuczęściowy warsztat „Prawno-administracyjne i finansowe aspekty zakładanie działalności gospodarczej” poświęcony wszystkim aspektom rejestracji działalności gospodarczej oraz związanych z tym aspektów prawnych, podatkowych, księgowych i finansowych.
  • W ramach bloku „Praktyki CSR” zainaugurowany zostanie kolejny raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2013. Dobre praktyki" na Pomorzu, a także odbędzie się warsztat „Coaching jako narzędzie do rozwoju pracowników i zespołu oraz budowania odpowiedzialności”, który przybliży metody coachingu oraz pokaże korzyści i warunki jego stosowania w mikro i małych firmach. 
    W ramach Forum również jeden z wystawców, ICF Polska oddział trójmiejski,  zaprasza na swoje stoisko, gdzie będzie można skorzystać z indywidualnej rozmowy z coachem
  • W module „Działalność eksportowa”  odbędą się warsztaty „Trendy eksportowe i perspektywiczne rynki dla Polskich przedsiębiorców”, „Biznes w Norwegii - szanse i wyzwania dla przedsiębiorców polskich” oraz „Na podbój zagranicznych rynków, czyli narzędzia wsparcia dla eksporterów”

Szczegóły i rejestracja on-line: www.forum.arp.gda.pl  

Udział w Forum jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E