Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

VIII Forum Przedsiębiorczości, 23 maja 2013 r. w Gdyni

Agencja Rozwoju Pomorza SA zaprasza do udziału w VIII Pomorskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 23 maja 2013 roku w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Forum to cykl spotkań biznesowych, których celem jest podejmowanie aktualnej tematyki związanej z zakładaniem i rozwijaniem działalności gospodarczej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Forum jest ZMIANA. Wydarzenie będzie złożone z kilku bloków tematycznych. Głównym tematem będzie przedsiębiorczość w kontekście zmian społeczno – gospodarczych. Ponadto zaplanowano cztery moduły tematyczne: zrównoważona firma, finansowanie, komunikacja oraz kompetencje. W ramach paneli dyskusyjnych i warsztatów będzie można dowiedzieć się m.in. o zasadach skutecznej komunikacji, zarządzaniu kompetencjami, ekologii w firmie, budowaniu marki, a nawet o tym, jak skutecznie poradzić sobie z konfliktem w biznesie czyli o korzystaniu z mediacji gospodarczej. Poruszymy również tematykę dofinansowania dla firm z Funduszy Europejskich w kolejnym okresie programowania 2014-2020.

Imprezę patronatem honorowym objęli Marszałek Województwa Pomorskiego i Prezydent Miasta Gdyni. Patronami medialnymi wydarzenia są Dziennik Bałtycki, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl oraz Radio Kaszebe. Partnerami są Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni oraz Kaszubski Instytut Rozwoju.

Rekrutacja na poszczególne bloki tematyczne rozpocznie się pod koniec kwietnia br. 

Program wydarzenia i szczegółowe informacje na temat VIII Pomorskiego Forum Przedsiębiorczości dostępne są na stronie www.forum.arp.gda.pl

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E