Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Spotkanie Przedsiębiorców 2019

Przedstawiciele biznesu, władz samorządowych i wojewódzkich oraz reprezentanci pruszczańskich organizacji gospodarczych po raz kolejny spotkali się w Pruszczu Gdańskim, żeby podsumować miniony rok i zapoznać się z inwestycyjnymi planami miasta na następnych 12 miesięcy.

Spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z miasta Pruszcz Gdański na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Wsparcie rozwoju przedsiębiorczosci w województwie pomorskim

Informujemy o możliwości skorzystania z preferencyjnego wsparcia finansowego dotowanego ze środków publicznych Pomorskiego Funduszu Rozwoju.

Forum Przedsiębiorstw 2018

Zapraszamy serdecznie do udziału kolejnej bezpłatnej edycji Forum Przedsiębiorstw 2018 r., które odbędzie się 30 maja 2018 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technlogicznym w Gdyni.

Metropolitalne Targi Pracy Pomorza

W imieniu Gdańskiego Urzędu Pracy, zapraszamy Pracodawców do wzięcia udziału w Metropolitalnych Targach Pracy Pomorza, które odbędą się 18.04.2018 r. w godzinach 10:00-16:00 w centrum wystawienniczym Amber Expo.

Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym

Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

Specjalne dyżury JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców

Krajowa Administracja Skarbowa oraz Ministerstwo Finansów zapewniają pomoc dla przedsiębiorców, którzy do 26 lutego 2018 r. składają pierwszy JPK_VAT za styczeń br.

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Inspektorat ZUS w Pruszczu Gdańskim, organizuje 20 lutego 2018 r. bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców.

Wsparcie administracji w zakresie JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców

Do dużych, średnich oraz małych firm, wraz z początkiem roku dołączyli mikroprzedsiębiorcy. Tym samym w lutym po raz pierwszy wszyscy czynni podatnicy podatku VAT prześlą do administracji skarbowej JPK_VAT.

Spotkanie Przedsiębiorców 2018

Tradycyjnie na początku każdego roku odbywa się Spotkanie Przedsiębiorców. Pod koniec stycznia po raz kolejny przedstawiciele biznesu, władz samorządowych i wojewódzkich oraz reprezentanci pruszczańskich organizacji gospodarczych spotkali się w siedzibie LPP w Pruszczu Gdańskim.

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Bezpłatne szkolenia z JPK_VAT w urzędach skarbowych w grudniowe wtorki.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pruszczu Gdańskim zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach z tworzenia i przesyłania plików JPK VAT

Szkolenie dla płatników składek

Inspektorat ZUS w Pruszczu Gdańskim 7 i 12 grudnia 2017 r. organizuje  kolejne, bezpłatne szkolenie dla płatników składek. Szkolenie poświęcone będzie: e-Składce – nowemu wymiarowi rozliczeń.

„Live more. Pomerania” – Pomorze zaprasza na dłużej – rusza nowa inicjatywa promocji gospodarczej województwa pomorskiego

Województwo pomorskie – miejsce idealne do pracy, rozwoju i życia”, tak brzmi motto nowego projektu promocyjnego inicjatywy Invest in Pomerania. Celem kilkuletniej kampanii informacyjnej realizowanej pod hasłem „Live more. Pomerania” jest przyciągnięcie nowych oraz zatrzymanie potencjalnych pracowników na Pomorzu.

Bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat: e-Składka – nowy wymiar rozliczeń

9 listopada 2017 r. w Inspektoracie ZUS w Pruszczu Gdańskim  przy ul. Wita Stwosza 7  odbędzie się bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat: e-Składka – nowy wymiar rozliczeń.

E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUS

Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.

Misja gospodarcza do Chin, 18-24 listopada 2017

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z województwa pomorskiego do udziału misji gospodarczej do Chin. Misja adresowana jest do przedsiębiorców z branż: stoczniowej, spożywczej i chemicznej.

Bezpłatne szkolenie "e-Składka – nowy wymiar rozliczeń"

W dniu 12 października 2017 r. w Inspektoracie ZUS w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wita Stwosza 7 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat: e-Składka – nowy wymiar rozliczeń.

20 milionów dla przedsiębiorców.

W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój - poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek”, PARP oferuje do 20 mln zł dofinansowania dla firm działających w średnich miastach.

„e-Składka – nowy wymiar rozliczeń” - darmowe szkolenie

W dniu 28.09.2017 r. (czwartek) Inspektorat ZUS w Pruszczu Gdańskim zaprasza na darmowe szkolenie dla płatników składek. Tematem szkolenia jest „e-Składka – nowy wymiar rozliczeń”.

Spotkanie informacyjne „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, które odbędzie się  6 września 2017 r. (środa) w siedzibie Urzędu Gminy w Kolbudach.

Od 1 sierpnia rusza nabór wniosków

Ponad 102 mln zł dofinansowania na badania i rozwój dla pomorskich firm i jednostek naukowych.

Zapytanie ofertowe na nadzór inwestorski

Gmina Miejska Pruszcz Gdański zaprasza do składania ofert na usługę wykonywania kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego roboty budowlanej pn. "Budowa żłobka miejskiego przy ulicy Romera w Pruszczu Gdańskim".

Forum Przedsiębiorstw 2017

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na Forum Przedsiębiorstw organizowane 31 maja 2017 r., o godz. 9.00  w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Ustny przetarg nieograniczony

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Gdyni ogłasza kolejny ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej dz. 1/125, położonej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego.

Ustny przetarg nieograniczony

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Gdyni ogłasza kolejne ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych położonych w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego.

Rekrutacja na Targi SIAL w Chinach 2017 – przedłużona do 12 kwietnia br.

Jeszcze do 12 kwietnia br. przedsiębiorcy z branży spożywczej mogą zgłosić się do udziału w targach SIAL China, które odbędą się w dniach 17-19 maja 2017.
 

Informacja

Informacja dla przedsiębiorców zainteresowanych umieszczeniem danych firmy w publikacji promującej polskie firmy na arenie międzynarodowej.

Spotkanie informacyjne „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla MŚP”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne organizowane 7 lutego 2017 r. w Kolbudach, pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Doradca ZUS w Pruszczu Gdańskim

W środę, 25.01.2017 r. w Inspektoracie ZUS w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wita Stwosza 7, klienci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mający problemy ze spłatą należności z tytułu składek będą mogli skorzystać
z pomocy specjalnego doradcy.

Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkania informacyjne.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez przedsiębiorców, na rzecz odnawialnych źródeł energii i ochrony środowiska ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Przetarg na wyłonienie najemcy lokalu w Pruszczu Gdańskim

Dyrektor Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Gdyni ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na wyłonienie najemcy lokalu użytkowego, położonego w Pruszczu Gdańskim przy ul. Żwirki i Wigury 2.

Bezpłatne szkolenie poświęcone zasadom realizowania projektów finansowanych z UE

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne szkolenie organizowane 29 lipca 2016 r., poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Ruszają zapisy na "Forum Przedsiębiorstw"

Agencja Rozwoju Pomorza serdecznie zaprasza na Forum Przedsiębiorstw, które odbędzie się już 11 maja 2016 r. w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym  Gdyni.

Wspieraj uczciwą konkurencję. Dołącz do akcji „Popieram loterię”

W ramach Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwo Finansów inicjuje akcję dla przedsiębiorców i instytucji, które cenią uczciwość w interesach. Warto aby wszyscy, którzy działają na jasnych zasadach, bo zależy im na budowaniu zdrowej konkurencji, popierali Narodową Loterię Paragonową.

Forum Przedsiębiorstw - trwa rekrutacja na bezpłatną konferencję dla MSP w PPNT w Gdyni

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na Forum Przedsiębiorstw, jedną z największych konferencji kierowanych do firm z sektora MSP na Pomorzu.  W tym roku Forum odbędzie się 11 maja 2016 w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dotacje na badania i rozwój – rusza nabór wniosków o dofinansowanie

Już od 4 maja rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 1.1.1. ”Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020. Środki przeznaczone na ten cel to ponad 100 milionów złotych.

Bezpłatne spotkania informacyjne dla firm dotyczące możliwości pozyskania dotacji - Agencja Rozwoju Pomorza

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkania informacyjne organizowane 2, 4, 9 i 11 lutego dotyczące ogłoszonego konkursu w ramach Poddziałania 2.2.1 „Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne” RPO WP 2014 - 2020.  

Ogłoszenie o konkursie

Informujemy o konkursie na realizację zadania: "wykonanie prac remontowych elewacji budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Mickiewicza 4"

Konsultacje społeczne

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego informuje, że w dniu 10 czerwca 2015 roku o godz. 15-17 w Sali nr 1 Urzędu Miasta, odbędą się konsultacje społeczne  dotyczące dokumentacji projektowej, służącej do opisu przedmiotu zamówienia na robotę budowlaną pn. Przebudowa ul. Słowackiego w Pruszczu Gdańskim.

Rekrutacja - X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości

Trwa rekrutacja na X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, 21 maja 2015 r., PPNT, Gdynia

X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości- rekrutacja rusza od 4 maja

Agencja Rozwoju Pomorza już po raz dziesiąty organizuje Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się w nowoczesnych przestrzeniach Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego,  21 maja 2015.

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania: "wykonanie prac remontowych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Gruwaldzka 44."

Spotkanie Przedsiębiorców

12 lutego 2015 r. odbyło się kolejne już Spotkanie Przedsiębiorców, które i tym razem zgromadziło znamienitych gości – przedstawicieli biznesu, władz samorządowych i wojewódzkich oraz reprezentantów pruszczańskich organizacji gospodarczych.

Nikt nie spodziewa sie kontroli GIODO!

46 szkoleń e-learning i 45 szkoleń m-learning. Przedsiębiorcy i pracownicy oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjać bezpłatną naukę.

Pomorskie Dni Przedsiębiorczości

W Województwie Pomorskim 20 listopada 2014 r. odbędzie się „Pomorski Dzień Przedsiębiorczości”. Wydarzenie realizowane jest po raz szósty jednocześnie we wszystkich powiatach województwa pomorskiego, w tym samym czasie, w tej samej formule – celem dotarcia do jak najszerszej grupy odbiorców. Koordynatorem wszystkich wydarzeń jest Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Innowacyjny Pruszcz Gdański

Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego znani byli od zawsze ze swojej ponadprzeciętnej aktywności życiowej i biznesowej.  Także i dziś miasto jest  miejscem narodzin wielu nowatorskich, wręcz pionierskich projektów, mających wymiar ponadregionalny. Najlepszym na to przykładem są portale należące do działającej w Pruszczu Monster Media Group, które codziennie przyciągają miliony fanów. Ale nie tylko.

Bezpłatne szkolenie na temat zagrożeń powodujących wypadki przy pracy

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na szkolenie na temat zagrożeń powodujących wypadki przy pracy.

Preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi nabór wniosków o udzielenie pożyczek dla przedsiębiorców w ramach Funduszu Pożyczkowego Wspierania Innowacji. Przedsiębiorcy mogą uzyskać pożyczkę w kwocie od 200 000 zł do 2 000 000 zł.

Spotkanie informacyjne

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza mikro, małe i średnie firmy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania projektów z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Spotkanie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza 17 grudnia 2013 r. o godz. 9.00.

LPP inwestuje 140 milionów

LPP właściciel marek odzieżowych takich jak: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay, zainwestuje w Pruszczu Gdańskim 140 milionów złotych

Uwaga Przedsiębiorcy!

Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Ogrodowa 3".

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Grunwaldzkiej 31".

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Grunwaldzkiej 54".

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji wraz z wykonaniem izolacji pionowej i poziomej fundamentów, wykonaniem pokrycia części dachu blachodachówką i remontem komina od strony południowej oraz wymiana pokrycia dachowego zadaszenia nad mieszkaniem na dachówkę ceramiczną od strony północnej budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Mickiewicza 3".

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Żuławskiej 7

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Kopernika 5.

VIII Forum Przedsiębiorczości, 23 maja 2013 r. w Gdyni

Agencja Rozwoju Pomorza SA zaprasza do udziału w VIII Pomorskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 23 maja 2013 roku w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Wywóz śmieci od przedsiębiorców po 1 lipca

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!!!

Warto inwestować w Pruszczu

Pruszcz Gdański jest jednym z najatrakcyjniejszych miast Polski północnej pod względem inwestycyjnym.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E