Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Tytuł

Mieszkam w Pruszczu

Wyszukiwarka

Aktualności

Ruszył nabór kandydatów do Rady Seniorów Miasta Pruszcz Gdański na okres I kadencji w latach 2020 – 2024 oraz Komisji ds. wyboru Rady Seniorów.

Rada Seniorów Miasta Pruszcz Gdański - zgłaszanie kandydatów do Rady Seniorów Miasta Pruszcz Gdański i do Komisji ds. wyboru Rady Seniorów na okres II kadencji w latach 2020 – 2024

"Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych przodkach, lecz pożyczyliśmy ją od naszych dzieci" mając w głowie słowa Lestera Brown’a zastanówmy się, co każdy z nas może zrobić, aby przekazać młodszym Ziemie w jak najlepszym stanie.

-

Od piątku Urząd Miasta Pruszcz Gdański ponownie pracować będzie w trybie otwartym dla petentów. Na parterze uruchomione zostanie biuro podawcze, które przyjmować będzie dokumenty. Otwarta zostanie także kasa Urzędu Miasta

Komunikat dot. funkcjonowania urzędu, instytucji miejskich oraz innych miejsc w przestrzeni publicznej

Gmina Miejska Pruszcz Gdański, po raz drugi pozyskała dotację na zakup sprzętu komputerowego dla uczniów pruszczańskich szkół. Środki w wysokości 94 999,80 zł, pozyskane zostały w ramach programu grantowego „Zdalna szkoła +”.

Uczniowie pruszczańskich szkół otrzymają więcej sprzętu komputerowego

Dyrektor Zakładu Nieruchomości Komunalnych w Pruszczu Gdańskim, Samorządowego Zakładu Budżetowego zaprasza do składania ofert na stanowisko: Głównego Księgowego. Ogłoszenie naboru ważne jest do: 17 czerwca 2020 r.

-

Środki ochronne takie jak maseczki czy rękawiczki należy właściwie wykorzystywać. Wiemy o tym bo dużo na ten temat słyszymy. Nie mniej ważny jest także sposób postępowania ze zużytymi środkami ochrony osobistej.

-

Treść strony

Strona w konstrukcji

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E

baner toplayer
Koronawirus M