Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Gdańskie Targi Turystyczne
2013.04.09
Gdańskie Targi Turystyczne
W dniach 12-14 kwietnia 2013 r. odbędą się 16. Gdańskie Targi Turystyczne, po raz pierwszy w nowej siedzibie – Amber Expo w Gdańsku – Letnicy. W tym roku podczas targów będziemy promować projekt „Craftland – Zachowanie Dziedzictwa Kulturowego Regionu Południowego Bałtyku” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007 – 2013.
Wywóz śmieci od przedsiębiorców po 1 lipca
2013.04.03
Wywóz śmieci od przedsiębiorców po 1 lipca
W związku z wieloma wątpliwościami związanymi z kwestią odbioru śmieci przez gminę od firm po 1 lipca 2013 r. informujemy, że Gmina Miejska Pruszcz Gdański będzie odbierała odpady komunalne wyłącznie z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy! Oznacza to, że prowadzący działalność będą jak dotychczas obsługiwani przez wybrane przez siebie firmy na podstawie odrębnych umów.
Warto inwestować w Pruszczu
2013.03.26
Warto inwestować w Pruszczu
Pruszcz Gdański jest jednym z najatrakcyjniejszych miast Polski północnej pod względem inwestycyjnym. Taką opinię potwierdzają zarówno inwestorzy, jak i wyniki ogólnopolskich rankingów gospodarczych.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E