Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Porozumienie miasto – powiat podpisane

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel podpisał dzisiaj ze Starostą Powiatu Gdańskiego Stefanem Skoniecznym porozumienie w sprawie współpracy międzysamorządowej na lata 2015 – 2018.

Wśród podstawowych ustaleń zawartych w porozumieniu znajdują się wspólne inwestycje powiatu gdańskiego i miasta Pruszcz Gdański, wspólne opracowanie strategii rozwoju powiatu gdańskiego z uwzględnieniem strategii miasta oraz dofinansowanie w wysokości 60 000 złotych na organizację Faktorii Kultury, a także środki na współfinansowanie wozu bojowego dla OSP Pruszcz Gdański.

Powiat Gdański zadeklarował także udział w budowie ścieżki pieszo-rowerowej w rejonie Zespołu Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim oraz kolejne  inwestycje drogowe. Porozumienia o współpracy, zawierające wspólne inwestycje, powiat gdański podpisał także z innymi samorządami leżącymi w przynależnych mu granicach administracyjnych.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E