Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Odwołane dyżury Radnych

Szanowni Państwo!

Informuję, iż w związku z zaistniałą sytuacją związaną z ryzykiem występowania wirusa SARS-CoV-2, wszystkie dyżury Radnych zostały czasowo odwołane. Wszelkiego rodzaju wnioski kierowane do Radnych przyjmowane będą tylko drogą elektroniczną na wskazane poniżej adresy e-mailowe:

L. p.

                Imię i nazwisko

    adres e-mailowy

1.

Paweł

Badziąg

p.badziag@pruszcz-gdanski.pl

2.

Adam

Bodo

a.bodo@pruszcz-gdanski.pl

3.

Bartłomiej

Chrząszcz

b.chrzaszcz@pruszcz-gdanski.pl

4.

Małgorzata

Czarnecka – Szafrańska

m.czarnecka@pruszcz-gdanski.pl

5.

Adrian

Czarnecki

a.czarnecki@pruszcz-gdanski.pl

6.

Ireneusz

Czernecki

i.czernecki@pruszcz-gdanski.pl

7.

Marta

Jankowska

m.jankowska@pruszcz-gdanski.pl

8.

Piotr

Kaliński

p.kalinski@pruszcz-gdanski.pl

9.

Jerzy

Kłys

j.klys@pruszcz-gdanski.pl

10.

Marek

Krawyciński

m.krawycinski@pruszcz-gdanski.pl

11.

Krzysztof

Lisowski

k.lisowski@pruszcz-gdanski.pl

12.

Robert

Nowicki

r.nowicki@pruszcz-gdanski.pl

13.

Danuta

Olech

d.olech@pruszcz-gdanski.pl

14.

Leszek

Parzymies

l.parzymies@pruszcz-gdanski.pl

15.

Jan

Sabała

j.sabala@pruszcz-gdanski.pl

16.

Ireneusz

Szweda

i.szweda@pruszcz-gdanski.pl

17.

Andrzej

Ślusarczyk

a.slusarczyk@pruszcz-gdanski.pl

18.

Roman

Trembacz

r.trembacz@pruszcz-gdanski.pl

19.

Bartłomiej

Troka

b.troka@pruszcz-gdanski.pl

20.

Jakub

Walaszczyk

j.walaszczyk@pruszcz-gdanski.pl

21.

Szymon

Zander

s.zander@pruszcz-gdanski.pl

  Przewodnicząca Rady Miasta Małgorzata Czarnecka - Szafrańska

drukuj (Odwołane dyżury Radnych)

Harmonogram

Harmonogram dyżurów pełnionych przez radnych miasta w dni robocze oprócz sobót, niedziel i świąt w pokoju 11, I p. od 16.00 do 18.00.

L.p.

Imię i nazwisko

marzec

kwiecień

maj

1.

Paweł Badziąg

2 marca

2 kwietnia

4 maja

2.

Adam Bodo

3 marca

3 kwietnia

5 maja

3.

Bartłomiej Chrząszcz

5 marca

6 kwietnia

7 maja

4.

Małgorzata Czarnecka-Szafrańska

4 marca

1 i 22 kwietnia

6 maja

5.

Adrian Czarnecki

6 marca

7 kwietnia

8 maja

6.

Ireneusz Czernecki

11 marca

8 i 22 kwietnia

13 maja

7.

Marta Jankowska

9 marca

9 kwietnia

11 maja

8.

Piotr Kaliński

10 marca

10 kwietnia

12 maja

9.

Jerzy Kłys

12 marca

14 kwietnia

14 maja

10.

Marek Krawyciński

18 i 25 marca

15 kwietnia

20 maja

11.

Krzysztof Lisowski

13 marca

16 kwietnia

15 maja

12.

Robert Nowicki

16 marca

17 kwietnia

18 maja

13.

Danuta Olech

17 marca

20 kwietnia

19 maja

14.

Leszek Parzymies

19 marca

21 kwietnia

21 maja

15.

Jan Sabała

20 marca

22 kwietnia

22 maja

16.

Ireneusz Szweda

23 marca

23 kwietnia

25 maja

17.

Andrzej Ślusarczyk

24 marca

24 kwietnia

26 maja

20.

Roman Trembacz

26 marca

27 kwietnia

27 maja

19.

Bartłomiej Troka

27 marca

28 kwietnia

28 maja

20.

Jakub Walaszczyk

30 marca

29 kwietnia

29 maja

21.

Szymon Zander

31 marca

30 kwietnia

29 maja

drukuj całą stronę

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E