Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Ogłoszenie/ Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszcz Gdański „Stawy” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Z uwagi na działania prewencyjne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, w związku z którymi Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim będzie zamknięty dla interesantów, informuję, że ...

Prace nad projektem dokumentu „Strategia Rozwoju Miasta Pruszcz Gdański na lata 2019 - 2030”

W związku z pracami nad projektem dokumentu „Strategia Rozwoju Miasta Pruszcz Gdański na lata 2019 - 2030”, zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Protokół z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszcz Gdański „Rejon ul. Łukasiewicza”

Zapoznaj się z treścią ogłoszenia.

Zapytanie ofertowe na wykonanie usługi polegającej na opracowaniu dokumentu pn.: „Strategia Rozwoju Miasta Pruszcz Gdański na lata 2019 – 2030”

Zapytanie ofertowe na wykonanie usługi polegającej na opracowaniu dokumentu pn.: „Strategia Rozwoju Miasta Pruszcz Gdański na lata 2019 – 2030”  z wszelkimi wymaganiami obowiązującymi w tym zakresie, przy zachowaniu zgodności z aktualnymi dokumentami strategicznymi lokalnymi i wyższego rzędu wraz z przeprowadzeniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko - zgodnie z ustawą z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko.

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe na wykonywanie analizy aktów notarialnych pod kątem opłaty planistycznej oraz wykonywanie operatów szacunkowych w celu ustalenia wysokości opłaty planistycznej.

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego (data dodania: 08.10.2018 r.)

Zapoznaj się z treścią ogłoszenia.

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe na wykonywanie analizy aktów notarialnych pod kątem opłaty planistycznej oraz wykonywanie operatów szacunkowych w celu ustalenia wysokości opłaty planistycznej.

Informacja Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

Informacja Burmistrza Pruszcza Gdańskiego o przyjęciu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszcz Gdański „Rejon ul. Ignacego Krasickiego”.

Ogłoszenie/Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszcz Gdański "Pole-duże" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko (data dodania: 09.02.2017 r.)

Zapoznaj się z treścią ogłoszenia.

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe do rzeczoznawców majątkowych z prośbą o przedstawienie 2 niezależnych ofert na: wykonywanie analizy aktów notarialnych w celu określenia czy wystąpi opłata planistyczna oraz wykonanie operatu szacunkowego w celu naliczenia opłaty planistycznej.

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego (data dodania: 05.09.2016 r.)

Zapoznaj się z treścią ogłoszenia

Informacja Burmistrza Pruszcza Gdańskiego (data dodania: 19.07.2016 r.)

Informacja Burmistrza Pruszcza Gdańskiego o przyjęciu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszcz Gdański „Rejon ul. Armii Krajowej”.

Informacja Burmistrza Pruszcza Gdańskiego (data dodania: 19.07.2016 r.)

Informacja Burmistrza Pruszcza Gdańskiego o przyjęciu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszcz Gdański „Pole – małe”.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E