Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Spotkanie informacyjne „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, które odbędzie się  6 września 2017 r. (środa) w siedzibie Urzędu Gminy w Kolbudach.

Od 1 sierpnia rusza nabór wniosków

Ponad 102 mln zł dofinansowania na badania i rozwój dla pomorskich firm i jednostek naukowych.

Zapytanie ofertowe na nadzór inwestorski

Gmina Miejska Pruszcz Gdański zaprasza do składania ofert na usługę wykonywania kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego roboty budowlanej pn. "Budowa żłobka miejskiego przy ulicy Romera w Pruszczu Gdańskim".

Forum Przedsiębiorstw 2017

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na Forum Przedsiębiorstw organizowane 31 maja 2017 r., o godz. 9.00  w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Ustny przetarg nieograniczony

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Gdyni ogłasza kolejny ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej dz. 1/125, położonej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego.

Ustny przetarg nieograniczony

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Gdyni ogłasza kolejne ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych położonych w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego.

Rekrutacja na Targi SIAL w Chinach 2017 – przedłużona do 12 kwietnia br.

Jeszcze do 12 kwietnia br. przedsiębiorcy z branży spożywczej mogą zgłosić się do udziału w targach SIAL China, które odbędą się w dniach 17-19 maja 2017.
 

Informacja

Informacja dla przedsiębiorców zainteresowanych umieszczeniem danych firmy w publikacji promującej polskie firmy na arenie międzynarodowej.

Spotkanie informacyjne „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla MŚP”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne organizowane 7 lutego 2017 r. w Kolbudach, pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Doradca ZUS w Pruszczu Gdańskim

W środę, 25.01.2017 r. w Inspektoracie ZUS w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wita Stwosza 7, klienci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mający problemy ze spłatą należności z tytułu składek będą mogli skorzystać
z pomocy specjalnego doradcy.

Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkania informacyjne.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez przedsiębiorców, na rzecz odnawialnych źródeł energii i ochrony środowiska ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Przetarg na wyłonienie najemcy lokalu w Pruszczu Gdańskim

Dyrektor Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Gdyni ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na wyłonienie najemcy lokalu użytkowego, położonego w Pruszczu Gdańskim przy ul. Żwirki i Wigury 2.

Bezpłatne szkolenie poświęcone zasadom realizowania projektów finansowanych z UE

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne szkolenie organizowane 29 lipca 2016 r., poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Ruszają zapisy na "Forum Przedsiębiorstw"

Agencja Rozwoju Pomorza serdecznie zaprasza na Forum Przedsiębiorstw, które odbędzie się już 11 maja 2016 r. w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym  Gdyni.

Wspieraj uczciwą konkurencję. Dołącz do akcji „Popieram loterię”

W ramach Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwo Finansów inicjuje akcję dla przedsiębiorców i instytucji, które cenią uczciwość w interesach. Warto aby wszyscy, którzy działają na jasnych zasadach, bo zależy im na budowaniu zdrowej konkurencji, popierali Narodową Loterię Paragonową.

Forum Przedsiębiorstw - trwa rekrutacja na bezpłatną konferencję dla MSP w PPNT w Gdyni

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na Forum Przedsiębiorstw, jedną z największych konferencji kierowanych do firm z sektora MSP na Pomorzu.  W tym roku Forum odbędzie się 11 maja 2016 w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dotacje na badania i rozwój – rusza nabór wniosków o dofinansowanie

Już od 4 maja rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 1.1.1. ”Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020. Środki przeznaczone na ten cel to ponad 100 milionów złotych.

Bezpłatne spotkania informacyjne dla firm dotyczące możliwości pozyskania dotacji - Agencja Rozwoju Pomorza

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkania informacyjne organizowane 2, 4, 9 i 11 lutego dotyczące ogłoszonego konkursu w ramach Poddziałania 2.2.1 „Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne” RPO WP 2014 - 2020.  

Ogłoszenie o konkursie

Informujemy o konkursie na realizację zadania: "wykonanie prac remontowych elewacji budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Mickiewicza 4"

Konsultacje społeczne

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego informuje, że w dniu 10 czerwca 2015 roku o godz. 15-17 w Sali nr 1 Urzędu Miasta, odbędą się konsultacje społeczne  dotyczące dokumentacji projektowej, służącej do opisu przedmiotu zamówienia na robotę budowlaną pn. Przebudowa ul. Słowackiego w Pruszczu Gdańskim.

Rekrutacja - X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości

Trwa rekrutacja na X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, 21 maja 2015 r., PPNT, Gdynia

X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości- rekrutacja rusza od 4 maja

Agencja Rozwoju Pomorza już po raz dziesiąty organizuje Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się w nowoczesnych przestrzeniach Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego,  21 maja 2015.

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania: "wykonanie prac remontowych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Gruwaldzka 44."

Spotkanie Przedsiębiorców

12 lutego 2015 r. odbyło się kolejne już Spotkanie Przedsiębiorców, które i tym razem zgromadziło znamienitych gości – przedstawicieli biznesu, władz samorządowych i wojewódzkich oraz reprezentantów pruszczańskich organizacji gospodarczych.

Nikt nie spodziewa sie kontroli GIODO!

46 szkoleń e-learning i 45 szkoleń m-learning. Przedsiębiorcy i pracownicy oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjać bezpłatną naukę.

Pomorskie Dni Przedsiębiorczości

W Województwie Pomorskim 20 listopada 2014 r. odbędzie się „Pomorski Dzień Przedsiębiorczości”. Wydarzenie realizowane jest po raz szósty jednocześnie we wszystkich powiatach województwa pomorskiego, w tym samym czasie, w tej samej formule – celem dotarcia do jak najszerszej grupy odbiorców. Koordynatorem wszystkich wydarzeń jest Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Innowacyjny Pruszcz Gdański

Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego znani byli od zawsze ze swojej ponadprzeciętnej aktywności życiowej i biznesowej.  Także i dziś miasto jest  miejscem narodzin wielu nowatorskich, wręcz pionierskich projektów, mających wymiar ponadregionalny. Najlepszym na to przykładem są portale należące do działającej w Pruszczu Monster Media Group, które codziennie przyciągają miliony fanów. Ale nie tylko.

Bezpłatne szkolenie na temat zagrożeń powodujących wypadki przy pracy

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na szkolenie na temat zagrożeń powodujących wypadki przy pracy.

Preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi nabór wniosków o udzielenie pożyczek dla przedsiębiorców w ramach Funduszu Pożyczkowego Wspierania Innowacji. Przedsiębiorcy mogą uzyskać pożyczkę w kwocie od 200 000 zł do 2 000 000 zł.

Spotkanie informacyjne

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza mikro, małe i średnie firmy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania projektów z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Spotkanie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza 17 grudnia 2013 r. o godz. 9.00.

LPP inwestuje 140 milionów

LPP właściciel marek odzieżowych takich jak: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay, zainwestuje w Pruszczu Gdańskim 140 milionów złotych

Uwaga Przedsiębiorcy!

Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Ogrodowa 3".

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Grunwaldzkiej 31".

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Grunwaldzkiej 54".

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji wraz z wykonaniem izolacji pionowej i poziomej fundamentów, wykonaniem pokrycia części dachu blachodachówką i remontem komina od strony południowej oraz wymiana pokrycia dachowego zadaszenia nad mieszkaniem na dachówkę ceramiczną od strony północnej budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Mickiewicza 3".

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Żuławskiej 7

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania "wykonanie prac remontowych elewacji oraz izolacji ścian piwnicznych budynku mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej położonej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Kopernika 5.

VIII Forum Przedsiębiorczości, 23 maja 2013 r. w Gdyni

Agencja Rozwoju Pomorza SA zaprasza do udziału w VIII Pomorskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 23 maja 2013 roku w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Wywóz śmieci od przedsiębiorców po 1 lipca

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!!!

Warto inwestować w Pruszczu

Pruszcz Gdański jest jednym z najatrakcyjniejszych miast Polski północnej pod względem inwestycyjnym.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

http://pruszcz-gdanski.pl
http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E