Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Komisja Rewizyjna

L.p.

 Imię i nazwisko

 Funkcja w komisji

1.

 Andrzej Ślusarczyk

 Przewodniczący Komisji

2.

 Jan Sabała

 Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

 Magdalena Braun-Moskwa

 Członek Komisji

4.

 Grzegorz Gnaciński

 Członek Komisji

5.

 Danuta Olech

 Członek Komisji

6.

 Krzysztof Lisowski

 Członek Komisji

7.

 Joanna Rojek-Rybak

 Członek Komisji

Komisja Budżetowa

L.p.

 Imię i nazwisko

 Funkcja w komisji

1.

 Mariusz Badziąg

 Przewodniczący Komisji

2.

 Marcin Nowakowski

 Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

 Ireneusz Czernecki

 Członek Komisji

4.

 Marek Kamola

 Członek Komisji

5.

 Marek Krawyciński

 Członek Komisji

6.

 Andrzej Ślusarczyk

 Członek Komisji

Komisja Gospodarki Komunalnej

L.p.

 Imię i nazwisko

 Funkcja w komisji

1.

 Adam Bodo

 Przewodniczący Komisji

2.

 Joanna Rojek-Rybak

 Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

 Mariusz Badziąg

 Członek Komisji

4.

 Bartłomiej Chrząszcz

 Członek Komisji

5.

 Małgorzata Czarnecka-Szafrańska

 Członek Komisji

6.

 Ireneusz Czernecki

 Członek Komisji

7.

 Piotr Kaliński

 Członek Komisji

8.

 Marek Kamola

 Członek Komisji

9.

 Jerzy Kłys

 Członek Komisji

10.

 Leszek Parzymies

 Członek Komisji

11.

 Szymon Zander

 Członek Komisji

Komisja Bezpieczeństwa i Przestrzegania Prawa

L.p.

 Imię i nazwisko

 Funkcja w komisji

1.

 Leszek Parzymies

 Przewodniczący Komisji

2.

 Jerzy Kłys

 Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

 Adam Bodo

 Członek Komisji

4.

 Marek Krawyciński

 Członek Komisji

Komisja Ochrony Zdrowia i Spraw Socjalnych

L.p.

 Imię i nazwisko

 Funkcja w komisji

1.

 Krzysztof Lisowski

 Przewodniczący Komisji

2.

 Grzegorz Gnaciński

 Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

 Magdalena Braun-Moskwa

 Członek  Komisji

4.

 Hubert Lewandowski

 Członek Komisji

5.

 Marcin Nowakowski

 Członek Komisji

Komisja Ochrony Środowiska

L.p.

 Imię i nazwisko

 Funkcja w komisji

1.

 Danuta Olech

 Przewodniczący Komisji

2.

 Szymon Zander

 Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

 Bartłomiej Chrząszcz

 Członek Komisji

4.

 Witold Kulik

 Członek Komisji

5.

 Jan Sabała

 Członek Komisji

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

L.p.

 Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

1.

 Piotr Kaliński

 Przewodniczący Komisji

2.

 Witold Kulik

 Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

 Magdalena Braun-Moskwa

 Członek Komisji

4.

 Małgorzata Czarnecka-Szafrańska

 Członek Komisji

5.

 Hubert Lewandowski

 Członek Komisji

6.

 Danuta Olech

 Członek Komisji

7.

 Joanna Rojek-Rybak

 Członek Komisji

[drukuj całą stronę]drukuj całą stronę

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

http://pruszcz-gdanski.pl
http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E